Strona wykorzystuje pliki cookies. Celem wykorzystania plików jest badanie statystyczne ruchu na stronie (usługa Google Analytics). Jeżeli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/galeriab/public_html/galeriabs.waw.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Ceramika

Ceramika – w mojej Galerii istnieje możliwość stworzenia z gliny wszystkiego. Zaczynając od rzeczy użytkowych po rzeczy niezwykłe, tak niezwykłe, jak tylko daleko sięga ludzka wyobraźnia. Glina jest wyjątkowo wdzięcznym materiałem do pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Nadanie formy bryle gliny to kwestia kreatywności i własnej wizji. Ceramika jest niepowtarzalna, a zatem mogą być Państwo całkowicie pewni, że nikt nie skopiuje Waszego dzieła.

Więcej informacji o zajęciach prowadzonych w Galerii B.S. oraz informacje na temat zapisu na zajecia znajdziesz w dziale: Zajęcia w Galerii B.S.

Więcej w tej kategorii: Malowanie na jedwabiu »