Strona wykorzystuje pliki cookies. Celem wykorzystania plików jest badanie statystyczne ruchu na stronie (usługa Google Analytics). Jeżeli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/galeriab/public_html/galeriabs.waw.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Decoupage

Decoupage – ta metoda zdobnicza pozwala przede wszystkim starym, ale także nowym, rzeczom nadać zupełnie inny wygląd, świeżość i niepowtarzalność. Decoupage nie wymaga specjalnych umiejętności plastycznych. Przynosi taką samą radość dzieciom, jak rodzicom i dziadkom. Jest to metoda ponadpokoleniowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Poczynając od biżuterii, a kończąc na meblach, po drodze przez różne szkatułki, zegary i inne ozdoby można stopniowo rozwijać swoje decoupage'owe umiejętności.

Więcej informacji o zajęciach prowadzonych w Galerii B.S. oraz informacje na temat zapisu na zajecia znajdziesz w dziale: Zajęcia w Galerii B.S.