Strona wykorzystuje pliki cookies. Celem wykorzystania plików jest badanie statystyczne ruchu na stronie (usługa Google Analytics). Jeżeli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/galeriab/public_html/galeriabs.waw.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Filcowanie

Filcowanie jest wdzięcznym zajęciem, które również jest dostępne w Galerii B.S.. Można filcować zarówno biżuterię jak i torebki, torebeczki, szale, kwiaty a także dla tych bardziej cierpliwych i wymagających - buty i ubrania. Z filcu można tworzyć niezwykle efektowne przedmioty. Praca z wełną czesankową pozwala się odprężyć. Zajęcia dostępne są dla wszystkich grup wiekowych. Efektami obcowania z filcem zaskoczeni są wszyscy. Nawet twórcy.

Więcej informacji o zajęciach prowadzonych w Galerii B.S. oraz informacje na temat zapisu na zajecia znajdziesz w dziale: Zajęcia w Galerii B.S.