Strona wykorzystuje pliki cookies. Celem wykorzystania plików jest badanie statystyczne ruchu na stronie (usługa Google Analytics). Jeżeli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/galeriab/public_html/galeriabs.waw.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 0

Malowanie na jedwabiu

Malowanie na jedwabiu - to stara, ale niezbyt rozpowszechniona technika zdobienia ubrań, szali czy obrazów. Jedwab jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który w połączeniu z poczuciem smaku i wyrafinowania potrafi przeistoczyć się w prawdziwe dzieło sztuki. Jedyne i całkowicie niepowtarzalne - takie są właśnie przedmioty namalowane w Galerii na jedwabiu. Tutaj ograniczeniem jest jedynie ludzka wyobraźnia. Zapraszam zatem do zapoznania się i zaprzyjaźnienia z tą wyjątkowo unikalną formą rękodzieła pod moim czujnym okiem.

Więcej informacji o zajęciach prowadzonych w Galerii B.S. oraz informacje na temat zapisu na zajecia znajdziesz w dziale: Zajęcia w Galerii B.S.

Więcej w tej kategorii: « Ceramika Decoupage »